Dane makro 19.07.2019 – inflacja PPI, sprzedaż detaliczna, indeks Michigan

0
603

Piątkowe kalendarium otwiera odczyt inflacji PPI z Niemiec. Prognozowana wartość za czerwiec zakłada utrzymanie wyniku z ubiegłego miesiąca. Na godzinę 10:00 zaplanowana jest publikacja z polskiej gospodarki – sprzedaż detaliczna w ujęciu miesięcznym.

Na otwarciu sesji amerykańskiej poznamy odczyty o sprzedaży detalicznej z Kanady. Prognozy zakładają poprawę wyników z kwietnia. Na godzinę 16:00 zaplanowany jest odczyt z Uniwersytetu Michigan na temat obecnych nastrojów konsumenckich w kraju.

Dane makro 19.07.2019   inflacja PPI, sprzedaż detaliczna, indeks Michigan

Poprzedni artykułAnaliza techniczna EThereum Classic – czy będziemy dalej spadać ?
Następny artykułPiątkowy trading z Fibonacci Team
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.