Dane makro 20.09.2019 – inflacja PPI, sprzedaż detaliczna

0
298

Dane inflacyjne z niemieckiej gospodarki otwierają piątkowe kalendarium. Oczekiwania zakładają spadek wskaźnika PPI do wartości ujemnych za sierpień. Na godzinę 10:00 zaplanowany jest odczyt o sprzedaży detalicznej z Polski.

Wartości na temat sprzedaży poznamy również z Kanady. W zależności od kryterium, lipcowe prognozy w ujęciu miesięcznym są mieszane.

Dane makro 20.09.2019   inflacja PPI, sprzedaż detaliczna

Dane makro 20.09.2019 – inflacja PPI, sprzedaż detaliczna
5 (100%) 2
Poprzedni artykułAnaliza techniczna Ethereum Classic- czy to już?
Następny artykułLIVE TRADING z Fibonacci Team – nauka na żywym rynku. Sprawdź naszą skuteczność!
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.