Dane makro 21.05.2019 – sprzedaż nieruchomości, indeks przemysłowy

0
472

Na godzinę 10:30 zaplanowane jest wystąpienie prezesa Banku Anglii – Marka Carneya. Warto zwrócić uwagę na pary z brytyjskim funtem, w przypadku otwartych tam pozycji. Pół godziny później swoje wystąpienie wygłosi przedstawiciel z ECB.

Główny odczyt makro z wtorkowej sesji, umiejscowiony jest w drugiej połowie kalendarium. Wartości sprzedaży nieruchomości w Stanach Zjednoczonych poznamy o godzinie 16:00. Odczyt dotyczy dynamiki m/m oraz wartości bezwzględnej za miesiąc kwiecień.

Dane makro 21.05.2019   sprzedaż nieruchomości, indeks przemysłowy

Dane makro 21.05.2019 – sprzedaż nieruchomości, indeks przemysłowy
5 (100%) 2
Poprzedni artykułKompletny System Inwestycyjny Ichimoku. Kurs Online z Grzegorzem Moskwą
Następny artykułSposób na szybką analizę techniczną FOREX&CRYPTO
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.