Dane makro 22.01.2020 – inflacja CPI, stopy procentowe

0
520

Środowa sesja europejska to kolejna seria danych z Wielkiej Brytanii. Oczekiwania dla grudniowych odczytów o sprzedaży detalicznej wyraźnie przewyższają listopadowe wartości. 

Sesję amerykańską otwierają dane inflacyjne z Kanady. Konsensus na grudzień zakłada pozytywny wynik w ujęciu miesięcznym. W dalszej części popołudnia, poznamy decyzję Banku Kanady o stopach procentowych. Trzy kwadranse później zaplanowana jest konferencja prasowa.

Dane makro 22.01.2020   inflacja CPI, stopy procentowe

Dane makro 22.01.2020 – inflacja CPI, stopy procentowe
5 (100%) 1
Poprzedni artykułRopa pod presją sprzedających. Jakie poziomy harmoniczne mogą uaktywnić popyt?
Następny artykułPrecyzyjne setupy na rynku FOREX
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.