Dane makro 22.08.2019 – protokół ECB, PMI dla przemysłu, PMI dla usług

0
478

Przed nami być może najciekawsza sesja bieżącego tygodnia handlowego. Od godziny 09:00 warto być w pełnej gotowości przy wykresach. Czekamy na serię danych PMI dla przemysłu oraz usług, wstępnie szacownych za sierpień. 

Na godzinę 13:30 zaplanowana jest publikacja protokołu z ostatniego posiedzenie Europejskiego Banku Centralnego. W zależności od treści, może to być kluczowy moment czwartkowej sesji.

Dane makro 22.08.2019   protokół ECB, PMI dla przemysłu, PMI dla usług

Dane makro 22.08.2019 – protokół ECB, PMI dla przemysłu, PMI dla usług
5 (100%) 1
Poprzedni artykułBitcoin – kiedy przestanie spadać?
Następny artykułDane makro 23.08.2019 – sprzedaż nieruchomości, sprzedaż detaliczna
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.