Dane makro 23.07.2019 – stopa bezrobocia, sprzedaż nieruchomości

0
677

Wtorkowe przedpołudnie nie przyniesie wielu istotny odczytów makro. W godzinach porannych poznamy jedynie stopę bezrobocia z polskiego rynku pracy. Prognozy zakładają spadek wyniku za czerwiec o 0,1 p.p. W południe opublikowany zostanie raport z zamówień przemysłowych z Wielkiej Brytanii.

Podczas sesji amerykańskiej wyszczególniona została godzina 16:00. Czerwcowe wyniki z rynku nieruchomości zakładają pogorszenie dynamiki sprzedaży w ujęciu miesięcznym.

Dane makro 23.07.2019   stopa bezrobocia, sprzedaż nieruchomości

Poprzedni artykułTrading na żywym rynku – nie przewiduj, REAGUJ!
Następny artykułAnaliza techniczna Ripple – czy dalej będzie spadać ?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.