Dane makro 23.11.2020 – PMI dla przemysłu, PMI dla usług

0
329

Poniedziałkowy kalendarz makro zawiera dane z brytyjskiej i amerykańskiej gospodarki. Będą to odczyty PMI dla przemysłu oraz usług. W przypadku UK prognoza w jednym przypadku zakłada wyraźny spadek Composite PMI. Jest to odczyt wstępny za listopad.

Publikacja danych ze Stanów Zjednoczonych zaplanowana jest na godzinę 15:45. W tym przypadku analitycy zakładają pogorszenie w przemyśle i usługach. Będą to wstępne odczyty za listopad.

Dane makro 23.11.2020   PMI dla przemysłu, PMI dla usług

Poprzedni artykułKurs Inwestowania metodą VSA
Następny artykułIle potrwa hossa na Bitcoinie? Co przyniesie tydzień? – 23.11.2020
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.