Dane makro 24.09.2019 – indeks Ifo, stopa bezrobocia, indeks konsumentów

0
405

O godzinie 10:00 poznamy odczyt z instytutu Ifo, na temat nastrojów biznesowych w Niemczech. Prognoza na wrzesień zakłada drobną poprawę wyniku w stosunku do poprzedniego miesiąca.

Popołudniowe kalendarium zawiera dwa odczyty z amerykańskiej gospodarki. Będzie to indeks cenowy nieruchomości za lipiec oraz wskaźnik zaufania konsumentów we wrześniu.

Dane makro 24.09.2019   indeks Ifo, stopa bezrobocia, indeks konsumentów

Dane makro 24.09.2019 – indeks Ifo, stopa bezrobocia, indeks konsumentów
5 (100%) 1
Poprzedni artykułLitecoin analiza techniczna-czy będziemy spadać?
Następny artykułDolar – przed nami strefa kierunkowa
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.