Dane makro 25.02.2019

0
604

Nowy tydzień powinien rozpocząć się dosyć spokojnie. Kalendarz danych makroekonomicznych w poniedziałki, przyzwyczaił już do tego, iż nie ma on większego wpływu na początek tygodnia. Tym razem jest podobnie, przed południem mamy jedynie komunikat ze strony prezes Banku Anglii, który może ale nie musi zwiększyć zmienności na funcie brytyjskim, co jest uzależnione od treści przekazu.

Dla handlujących na parach walutowych z polską walutą, mamy odczyt stopy bezrobocia za styczeń, który zakłada negatywną zmianę w stosunku do ubiegłego roku. Podczas sesji amerykańskiej, warto mieć na uwadze godzinę 17:00, kiedy to zaplanowane jest wystąpienie jednego z członków FOMC.

Dane makro 25.02.2019

Dane makro 25.02.2019
Oceń ten wpis
Poprzedni artykułTen poziom rozstrzygnie o scenariuszu na Litecoinie
Następny artykułSP500 osiąga target wzrostowy
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.