Dane makro 25.07.2019 – stopy procentowe, konferencja ECB

0
688

Odczyt z Niemiec będzie jedynym podczas handlu przed południem naszego czasu. Wskaźnik nastrojów biznesowych z instytutu Ifo opublikowany zostanie o godzinie 10:00 i zakłada drobną korektę wyniku.

Na 13:45 zaplanowana jest decyzja o stopach procentowych w strefie euro. Jednocześnie zostanie opublikowane oświadczenie Europejskiego Banku Centralnego, a trzy kwadranse później odbędzie się konferencja prasowa z uzasadnieniem decyzji.

Dane makro 25.07.2019   stopy procentowe, konferencja ECB

Poprzedni artykułKurs euro i dolara – dzienne ekstrema i zmiana kierunku
Następny artykułAnaliza techniczna Ripple – Czy będzie ponowny test?
Łukasz Fijołek
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.