Dane makro 25.09.2019 – klimat konsumpcyjny, zapasy ropy naftowej

0
405

Na otwarciu sesji europejskiej, zaprezentowany zostanie wyprzedzający wskaźnik GfK dla niemieckiej konsumpcji. Oczekiwania analityków zakładają utrzymanie wartości 9.7 pkt.

Zdecydowanie warto zwrócić uwagę na raport z rynku ropy naftowej. O godzinie 16:30 poznamy tygodniowy odczyt stanów magazynowych czarnego złota. Nieco wcześniej publikacja danych z amerykańskiego rynku nieruchomości.

Dane makro 25.09.2019   klimat konsumpcyjny, zapasy ropy naftowej

Dane makro 25.09.2019 – klimat konsumpcyjny, zapasy ropy naftowej
5 (100%) 3
Poprzedni artykułIOTA – czy to koniec?
Następny artykułWysoka zmienność na rynkach FOREX & CRYPTO
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.