Dane makro 25.10.2019 – indeksy nastrojów konsumenckich, stopy procentowe

0
325

Na otwarciu sesji europejskiej, poznamy wyprzedzający wskaźnik z niemieckiego gospodarki. Oczekiwania analityków są bardzo zbliżone do poprzedniej wartości na październik. Podobnie w przypadku indeksu nastrojów konsumenckich, którego publikacja zaplanowana jest na godzinę 10:00.

Wczesnym popołudniem poznamy decyzję o stopach procentowych w Rosji. Zakłada się, że Centralny Bank Federacji Rosyjskiej dokona obniżki kosztu pieniądza w kraju.Na godzinę 16:00 zaplanowana jest publikacja ze Stanów Zjednoczonych, na temat obecnych nastrojów wśród konsumentów.

Dane makro 25.10.2019   indeksy nastrojów konsumenckich, stopy procentowe

Dane makro 25.10.2019 – indeksy nastrojów konsumenckich, stopy procentowe
5 (100%) 2
Poprzedni artykułLitecoin – Czy ujawni się silny popyt? Litecoin w okolicach silnego klastra mierzeń.
Następny artykułScenariusze i warianty rynkowe na rynku FOREX
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.