Dane makro 25.11.2019 – indeks Ifo, sprzedaż detaliczna i hurtowa

0
547

Poniedziałkowe kalendarium prezentuje się dość skromnie. Czerwonym kolorem wyszczególniony został odczyt instytutu Ifo na temat nastrojów konsumenckich w Niemczech. Konsensus zakłada poprawę wyniku w stosunku do wartości za październik.

Jeszcze przed południem odczyt na temat polskiej sprzedaży detalicznej. W tym przypadku ujęcie r/r i oczekiwania spadkowej tendencji za październik. Na otwarciu sesji amerykańskiej poznamy odczyt sprzedaży hurtowej z Kanady.

Dane makro 25.11.2019   indeks Ifo, sprzedaż detaliczna i hurtowa

Dane makro 25.11.2019 – indeks Ifo, sprzedaż detaliczna i hurtowa
5 (100%) 2
Poprzedni artykułDziennik transakcyjny: rozegranie tygodniowego maksimum na EURJPY
Następny artykułObecne okazje na rynku funta i euro – jaki kierunek warto obstawiać?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.