Dane makro 26.06.2019

0
437

Prognozy z niemieckiej gospodarki otworzą środowe kalendarium makro. Na godzinę 10 zaplanowana jest publikacja stopy bezrobocia z Polski, a  cztery kwadranse później przemówienie prezesa Banku Anglii.

Początek sesji amerykańskiej to dane o zamówieniach i bilans handlowy z USA. Prognozy zakładają umiarkowaną poprawę odczytów za maj. Tradycyjnie o godzinie 16:30 poznamy tygodniowy raport z rynku ropy naftowej.

Dane makro 26.06.2019

Dane makro 26.06.2019
5 (100%) 1
Poprzedni artykułRozgrywamy układy za pomocą technik Fibonacciego
Następny artykułGdzie może być korekta na Bitcoinie?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.