Dane makro 26.08.2019 – indeks nastrojów, zamówienia na dobra trwałe

0
631

Tydzień otwieramy od danych konsumenckich z Niemiec. Odczyt indeksu za sierpień, zaplanowany jest na godzinę 10:00, a konsensus zakłada spadek wyniku w  stosunku do lipca. Finalny odczyt stopy bezrobocia w Polsce ma kształtować się nadal na poziomie 5,3%.

Na otwarciu sesji amerykańskiej, nastąpi publikacja dynamiki zamówień w Stanach Zjednoczonych. Oba odczyty w ujęciu miesięcznym zakładają spadek wyniku w stosunku do czerwca.

Dane makro 26.08.2019   indeks nastrojów, zamówienia na dobra trwałe

Poprzedni artykułBitcoin – czy ten scenariusz jest możliwy?
Następny artykułAnaliza techniczna Bitcoina – Co dalej z Bitcoinem?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.