Dane makro 26.09.2019 – PKB, prezes ECB, prezes BoE

0
400

Podczas czwartkowego kalendarium na uwagę zasługuje przede wszystkim kolor czerwony. Będzie to więc godzina 14:30 i finalny odczyt PKB za 2Q w Stanach Zjednoczonych. Konsensus analityków zakłada utrzymanie wyniku na poziomie 2,0%.

Po godzinie 15 zaplanowane są wystąpienia prezesów banków centralnych. Będzie to odpowiednio Mario Draghi z European Central Bank oraz Mark Carney z Bank of England.

Dane makro 26.09.2019   PKB, prezes ECB, prezes BoE

Dane makro 26.09.2019 – PKB, prezes ECB, prezes BoE
5 (100%) 1
Poprzedni artykułEthereum – kupować czy sprzedawać ?
Następny artykułRipple – czy czeka nas retest ?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.