Dane makro 27.05.2019 – prezes BOJ, stopa bezrobocia

0
617

Podczas sesji azjatyckiej zaplanowane jest wystąpienie prezesa Banku Japonii. Posiadając pozycje na parach walutowych z japońską walutą, warto wziąć pod uwagę przemówienie prezesa Kurody.

W poniedziałek nie poznamy żadnych danych makro z kluczowych gospodarek świata. Jedynie na godzinę 10:00 zaplanowany jest odczyt na temat bezrobocia w Polsce. Prognozy zakładają pozytywny scenariusz i spadek stopy bezrobocia do 5,6% za kwiecień.

Dane makro 27.05.2019   prezes BOJ, stopa bezrobocia

Dane makro 27.05.2019 – prezes BOJ, stopa bezrobocia
5 (100%) 2
Poprzedni artykułJeszcze więcej tradingu i transmisji na żywo od czerwca!
Następny artykułNowy tydzień na rynku FOREX&CRYPTO
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.