Dane makro 27.06.2019 – inflacja CPI, PKB

0
626

Opublikowane zostaną dziś wstępne dane inflacyjne za czerwiec. Na początek z Hiszpanii, gdzie wartość w ujęciu rocznym powinna oscylować w okolicy 0,8%. Przed otwarciem sesji amerykańskiej, odczyt z Niemiec w ujęciu m/m. Prognozy zakładają tam utrzymanie wyniku z poprzedniego miesiąca.

Publikacja PKB ze Stanów Zjednoczonych rozpocznie handel za oceanem. Finalny odczyt za 1Q powinien oscylować przy wartości 3,1%. Jednocześnie poznamy raport z rynku pracy, a w późniejszych godzinach z rynku nieruchomości.

Dane makro 27.06.2019   inflacja CPI, PKB

Poprzedni artykułProfesjonalny trading na rynku CRYPTO
Następny artykułAnaliza techniczna Ethereum-mierzenia zewnętrzne Fibonacciego
Łukasz Fijołek
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.