Dane makro 27.08.2019 – PKB, indeks zaufania konsumentów

0
401

Istotne dane o PKB rozpoczną wtorkową sesję europejską. Finalne prognozy za drugi kwartał zakładają spadek wyniku w ujęciu kwartalnym jak i rocznym. 

Publikacja indeksu cenowego nieruchomości, zaplanowana jest na godzinę 15:00. Oczekiwania za czerwiec zakładają lekką poprawę wyniku r/r. Nieco później poznamy raport Conference Board na temat zaufania konsumentów w Stanach Zjednoczonych. 

Dane makro 27.08.2019   PKB, indeks zaufania konsumentów

Dane makro 27.08.2019 – PKB, indeks zaufania konsumentów
5 (100%) 1
Poprzedni artykułAnaliza techniczna Litecoin – czy już otworzyłeś pozycję?
Następny artykułZłoty, dolar, funt, euro – czy jest szansa na kontynuację trendów?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.