Dane makro 27.09.2019 – inflacja CPI, wydatki konsumpcyjne i osobiste

0
428

Podczas sesji europejskiej mamy na uwadze godzinę 08:45. Będą to sierpniowe dane z Francji na temat wydatków konsumpcyjnych oraz inflacji CPI. Ich wpływ jednak nie powinien być zbyt istotny na rynki.

Dzienne układy techniczne mogą być wypełniane w okolicy godziny 14:30. Szereg danych ze Stanów Zjednoczonych to doskonałe środowisko do scalpingu/daytradingu, gdyż konkretne wykresy nabiorą oczekiwanej dynamiki.

Dane makro 27.09.2019   inflacja CPI, wydatki konsumpcyjne i osobiste

Dane makro 27.09.2019 – inflacja CPI, wydatki konsumpcyjne i osobiste
5 (100%) 2
Poprzedni artykułEthereum Classic – czy czekją nas dalsze spadki ?
Następny artykułCzy końcówka tygodnia nas zaskoczy na rynkach?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.