Dane makro 27.10.2020 – zamówienia na środki trwałe, indeks nieruchomości

0
282

Kalendarz makro na wtorkowe przedpołudnie nie zawiera istotnych odczytów. Cała uwaga skupiona będzie na sesji amerykańskiej, która w obecnym tygodniu rozpoczyna się godzinę wcześniej wedle polskiej czasu.

Pierwsze pozycje z kalendarium dotyczą zamówień na środki trwałe w Stanach Zjednoczonych. Odczyt opierał się będzie na danych za wrzesień. W dalszej części dnia poznamy raport z rynku nieruchomości oraz indeks konsumencki za październik.

Dane makro 27.10.2020   zamówienia na środki trwałe, indeks nieruchomości

Poprzedni artykułKto wygra wybory w USA? Co przyniesie tydzień? – 26.10.2020
Następny artykułDruga fala spadkowa na DAX’ie? OneToOne na złocie
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.