Dane makro 28.05.2020 – inflacja CPI, wnioski o zasiłek

0
329

Dzisiejsza sesja amerykańska zapowiada się dość ciekawie. Na uwagę zasługuje na początek godzina 14:30 i początek handlu za oceanem. Poznamy wtedy odczyty ze Stanów Zjednoczonych dotyczące zamówień, PKB oraz rynku pracy.

W dalsze części dnia zaplanowane są raporty z rynku nieruchomości oraz ropy naftowej. W przypadku nowych umów na kupno nieruchomości w kwietniu widzimy znacząco negatywną dynamikę, jednak oczekiwania zakładają jej poprawę. Na godzinę 17:00 zaplanowana jest publikacja tygodniowej zmiany zapasów na rynku czarnego złota.

Dane makro 28.05.2020   inflacja CPI, wnioski o zasiłek

Poprzedni artykuł[WEBINAR] FIBOT – Gotowiec Inwestycyjny
Następny artykułSzklana kula Fibonacciego na rynku FOREX
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.