Dane makro 28.08.2019 – klimat konsumpcyjny, zapasy ropy naftowej

0
392

Środowe kalendarium makro prezentuje się wyjątkowo skromnie. Na otwarciu kontraktów w Europie, zaprezentowany zostanie wyprzedzający odczyt GfK na temat nastrojów konsumpcyjnych na wrzesień.

Dla traderów na rynku ropy naftowej, tradycyjnie istotna będzie godzina 16:30 i tygodniowy odczyt o stanach magazynowych czarnego złota. Konsensus za ostatni tydzień zakłada spadek zapasów o około 2 mln baryłek.

Dane makro 28.08.2019   klimat konsumpcyjny, zapasy ropy naftowej

Dane makro 28.08.2019 – klimat konsumpcyjny, zapasy ropy naftowej
5 (100%) 1
Poprzedni artykułZłoty, dolar, funt, euro – czy jest szansa na kontynuację trendów?
Następny artykułAnaliza techniczna Ripple – widziałeś już opór?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.