Dane makro 29.08.2019 – PKB, stopa bezrobocia, bilans handlowy

0
438

W czasie godzin porannych, uwagę warto zwrócić na dane z niemieckiego rynku pracy. Wstępne odczyty za sierpień zostaną zaprezentowane o 09:55. Wcześniej również inflacja CPI z Hiszpanii oraz PKB w ujęciu kwartalnym z Francji.

Produkt Krajowy Brutto zostanie zaprezentowany także w kontekście Stanów Zjednoczonych. Raport za drugi kwartał zaplanowany jest na godzinę 14:30. Na uwagę zasługuje również indeks nieruchomości w USA, który poznamy o 16:00.

Dane makro 29.08.2019   PKB, stopa bezrobocia, bilans handlowy

Dane makro 29.08.2019 – PKB, stopa bezrobocia, bilans handlowy
5 (100%) 1
Poprzedni artykułAnaliza techniczna Iota-co będzie dalej?
Następny artykułAnaliza techniczna Bitcoina-czy czekają nas spadki?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.