Dane makro 29.10.2019 – indeks cen nieruchomości, indeks zaufania konsumentów

0
474

Wtorkowe kalendarium otwieramy od danych z brytyjskiego rynku nieruchomości. Będzie to wstępna wartość indeksu cenowego za października, gdzie prognozy zakładają poprawę wyniku r/r.

Popołudniu czekają nas publikacje ze Stanów Zjednoczonych. Czerwonym kolorem zaznaczone zostały dane z godziny 15:00, a więc 30 minut przed otwarciem rynku kasowego w USA. 

Dane makro 29.10.2019   indeks cen nieruchomości, indeks zaufania konsumentów

Dane makro 29.10.2019 – indeks cen nieruchomości, indeks zaufania konsumentów
5 (100%) 2
Poprzedni artykułFIBONACCI TEAM CLUB – dlaczego warto dołączyć?
Następny artykułBitcoin (BTC)- euforia na rynkach, silny popyt. Czy to początek rynku byka?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.