Dane makro 29.12.2020 – indeksy cenowe nieruchomości

0
164

Obecny tydzień przynosi stopniowe wygaszanie zmienności na rynku walutowym. Odpowiedzialne są za to również dane makroekonomiczne, a właściwie ich brak. Na wtorek zaplanowany jest raport z polskiej koniunktury, który opublikowany zostanie w momencie otwarcia rynków kasowych w Europie. 

Sesja amerykańska powinna przebiegać dość spokojnie. Na godzinę 15:00 zaplanowane są dane z rynku nieruchomości w Stanach Zjednoczonych. Będą to finalne odczyty cenowe za październik.

Dane makro 29.12.2020   indeksy cenowe nieruchomości

Poprzedni artykułJak wyglądają rynki na koniec 2020 roku? – 28.12.2020
Następny artykułMożliwa okazja na dolarze. Czy zobaczymy 30 000 na Bitcoinie?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.