Dane makro 30.09.2019 – stopa bezrobocia, PKB

0
491

Poniedziałkowe kalendarium otwiera odczyt z niemieckiej sprzedaży detalicznej. Oczekiwania zakładają wyraźną poprawę wyniku w ujęciu miesięcznym za sierpień. Blisko dwie godziny później, poznamy istotne wartości z rynku pracy w Niemczech.

Na godzinę 10:30 zaplanowana jest finalna publikacja PKB z Wielkiej Brytanii. Konsensus zakłada utrzymanie wyniku z pierwszego kwartału. Popołudniu poznamy wartości inflacyjnej z Niemiec oraz indeks PMI z Chicago.

Dane makro 30.09.2019   stopa bezrobocia, PKB

Dane makro 30.09.2019 – stopa bezrobocia, PKB
5 (100%) 2
Poprzedni artykułEthereum – co nas czeka w najbliższych dniach ?
Następny artykułBitcoina – Czy spadki będą trwać dalej?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.