Dane makro 30.11.2020 – indeks PMI, inflacja CPI

0
273

Przed południem kluczowa będzie godzina 11:00. Wtedy to zaplanowane jest wystąpienie prezesa Europejskiego Banku Centralnego, w którym mogą pojawić się przesłanki o kierunku polityki momentarnej.

Uzupełnieniem danych z Europy będzie niemiecki odczyt CPI za listopad. Wstępne szacunki zakładają wyniki w okolicy -0,7%. W dalszej części dnia poznamy raport z Kanady i Stanów Zjednoczonych.

Dane makro 30.11.2020   indeks PMI, inflacja CPI

Poprzedni artykułWIELKI KURS ANALIZY TECHNICZNEJ – nasz autorski układ harmoniczny
Następny artykułMożliwa korekta 61,8% na złocie. Druga fala na Bitcoinie?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.