Frank – jaki będzie wpływ decyzji TSUE?

0
597

W centrum uwagi była dziś poranna decyzja TSUE na temat kredytów frankowych w Polsce. Decyzja trybunału umacnia przede wszystkim polską walutę, która w relacji do CHF-a spada w okolice 3,9600.

Frank   jaki będzie wpływ decyzji TSUE?

GBPPLN H4

źródło: xStation

Obecnie rynek testuje punkt D układu harmonicznego Leonarda. Pierwsze „cieniowanie” zakończyło się silną reakcją kupujących, natomiast popołudnie rozpoczynamy od restestu wspomnianego wsparcia. Decyzyjnym interwałem będzie H1 i tam też szukamy potwierdzenia na formacjach świecowych.

Poprzedni artykułW których momentach Analiza Techniczna NIE ZADZIAŁA?!
Następny artykułIota – czy już kupować ?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.