Dlaczego niektóre poziomy Fibonacciego "pękają jak zapałki"?

0
499

Dlaczego niektóre poziomy Fibonacciego „pękają jak zapałki”? Jak z wyprzedzeniem to przewidzieć? Ile razy formacja harmoniczna pozwoli nam zarobić na konkretnym układzie? Które poziomy Fibonacciego są najskuteczniejsze dla korekty pędzącej, a które dla płaskiej?

Dlaczego niektóre poziomy Fibonacciego "pękają jak zapałki"?

Kontynuując temat rozpoczęty w lutym wchodzimy w coraz bardziej zaawansowane aspekty tradingu opartego na korektach, poziomach Fibonacciego, a także tematach związanych z układami harmonicznymi. Jak zwykle nie będzie to typowe podejście, o którym przeczytać można w każdej książce. Zmierzymy się m.in. ze strukturami alternatywnymi, przebiciami, porównamy popularnego Gartley’a oraz Leonardo Pattern, wybierając układ lepszy w danych warunkach rynkowych, a także przeprowadzimy szczegółową symulację live tradingu! To tylko niektóry elementy…

Dlaczego niektóre poziomy Fibonacciego "pękają jak zapałki"?

Grupa FTOKA rozpoczyna spotkania już w najbliższy wtorek, 3 marca 2015, o godzinie 20:00. Czeka nas aż 5 intensywnych spotkań, pracy z platformą i szukania niestandardowych rozwiązań oraz gromadzenia wiedzy pozwalającej odpowiedzieć na postawione na początku pytania. Nie zatrzymujemy się, rynek nie czeka. Skuteczny Trader musi być zawsze krok przed innymi.

Do usłyszenia we wtorek o 20:00!