Dolar – ważny opór jest ponownie testowany

0
380

Tym razem sprawdzamy sytuację techniczną na dolarze amerykańskim w stosunku do dolara kanadyjskiego, czyli rynek popularnego Kanadyjczyka. Jes to jeden z ciekawszych technicznie wykresów w ostatnich dniach. Pomimo umiarkowanych zasięgów jakie osiąga kurs, uwagę zwraca techniczny poziom oporu 1,3232.

Dolar   ważny opór jest ponownie testowany

USDCAD H1

źródło: xStation

Wspomniana strefa podażowa wynika z mierzenia FE100, które stanowi największą korektę w trendzie spadkowym. Rynek dziś po raz kolejny testuje ten opór co może być ciekawym motywem do rozegrania wybicia lub kolejnego shorta w kierunku dolnego ograniczenia.

Dolar – ważny opór jest ponownie testowany
5 (100%) 2
Poprzedni artykułEthereum – jakie panują nastroje na giełdzie ?
Następny artykułLitecoin – czy cena będzie spadać ?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.