Dziękujemy!

0
511

25 marca minął rok od momentu gdy pierwszy raz przeprowadziliśmy dla Was darmowe konsultacje Fibonacci Team od Kuchni. Od samego początku naszym celem było przekazanie Wam głównych założeń naszego handlu, tak aby pokazać, że nasza spekulacja na rynku FOREX opiera się na pewnych logicznych założeniach i nie ma w nich miejsca na przypadek…

Trochę liczb…

W ciągu tego roku przeprowadziliśmy blisko 50 spotkań, w których uczestniczyło kilka tysięcy osób, zarówno tych początkujących, chcących poznać tajniki Fibo, jak i zawodowych Traderów, co wynika z chęci samodoskonalenia się i ulepszania swojego warsztatu pracy. Pomysł z wtorkowymi konsultacjami okazał się być całkiem niezły, o czym świadczą tak liczne komentarze, które wciąż pojawiają się na podstronie FTOK BASIC.

W związku z dużym zainteresowaniem naszym projektem, od czerwca 2013 roku uruchomiliśmy FTOK Advanced – rozszerzoną odsłonę wtorkowych konsultacji. Każde spotkanie trwa blisko półtorej godziny i oprócz samych konsultacji zawiera:

  • Opracowanie Strategii Amerykańskiej (pdf + Video),
  • Opracowanie Strategii Europejskiej (pdf + Video),
  • Opracowanie strategii MTFS (pdf),
  • TEMPLATE (czyli szablon do MT4) z aktualną analizą kilku par walutowych na nadchodzący tydzień,
  • Dziennik transakcyjny Fibonacci Team,
  • Prezentacje po każdym spotkaniu,
  • Dostęp do nagrania video z każdego spotkania.

W trakcie spotkania bardzo często dyskutujemy wspólnie nad przyszłymi scenariuszami rynkowymi a także omawiamy realne zagrania zarówno naszych Kursantów jak i naszego zespołu. Bardzo cieszy nas fakt, iż coraz więcej profitowych wejść wysyłacie nam na maila i chcecie dzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami zdobytymi podczas wspólnej nauki. Jeszcze 6 miesięcy temu dostawaliśmy 1-2 transakcje tygodniowo, obecnie otrzymujemy 1-2 zagrywki dziennie… Tak trzymać!

A to opinie stałych bywalców FTOK ADVANCED:

Dziękujemy!

Czym są konsultacje dla Fibonacci Team’u?

To dzięki Wam doskonalimy nasz codzienny trading! Możecie zapytać jak to możliwe?

Otóż każdego dnia przygotowujemy dla Was opis kilku naszych zagrań (zarówno profitowych jak i tych stratnych), dokładnie staramy się zaznaczyć ważne technicznie miejsca, układy i poziomy wynikające z odpowiednich mierzeń i identyfikacji układów harmonicznych. W ten sposób powiększamy nasze bazy zagrywek, przez co nasze statystyki stają się coraz bardziej dokładne i miarodajne! To dzięki Wam zaobserwowaliśmy pewne zmieniające się tendencje na rynku- kilka miesięcy temu po długim okresie badań po raz pierwszy ukazaliśmy nasz autorski układ harmoniczny – Formację Leonarda.

Dużym wyróżnieniem dla nas jest również fakt, iż został on uwzględniony w zagranicznym wskaźniku wyszukującym formacje harmoniczne na platformie MT4, gdyż sam Autor stwierdził, iż formacja ta na tyle często występuje na rynku, że postanowił ją również opisać w kodzie!

Dodamy tylko, że wskaźnik ten jest najstarszym indykatorem tego typu i służył również nam w początkowym okresie nauki (były to lata 2008- 2010).

Przez ten okres znalazło się w naszych zbiorach blisko 1000 (tysiąc analiz!), które nie tylko sporządziliśmy ale dokładnie je omówiliśmy na wtorkowych spotkaniach, a także część skrupulatnie przebadaliśmy i rozłożyliśmy na „części pierwsze” przy użyciu naszego symulatora

Właśnie przygotowujemy sporą porcję nowych, konkretnych zagrań, które już w najbliższy wtorek pojawią się u Was na monitorach…

Zapraszamy!

Dziękujemy!