Dziennik transakcyjny: USDCAD – 08.02.2019

0
578

Każdy słyszał o dzienniku tradera, każdy ma również świadomość tego jak duży jest sens prowadzenia takiej archiwizacji własnych zagrań. My również gromadzimy analizy rozegranych układów, a najciekawsze z nich prezentujemy Wam w przejrzystej formie.

Kończymy tydzień optymistycznym zagraniem długiej pozycji, podczas sesji amerykańskiej na wykresie USDCAD. Dynamika związana z danymi makro z Kanady, precyzyjnie wypełniła oczekiwaną strefę popytową, a co najważniejsze doprowadziła do szybkiego zwrotu na północ.

 

Dziennik transakcyjny: USDCAD   08.02.2019


Dziennik transakcyjny: USDCAD – 08.02.2019
5 (100%) 2
Poprzedni artykułCzy S&P500 zakończy tydzień na minusie?
Następny artykułDlaczego Fibonacci działa? Łukasz Fijołek z Fibonacci Team szczerze o tradingu
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.