Dzisiaj konsultacje FTOK oraz FTOK Advanced

0
408
Zapraszamy na dzisiejsze konsultacje Fibonacci Team od Kuchni oraz Fibonacci Team od Kuchni Advanced. W trakcie spotkań przeprowadzimy wspólną analizę rynku oraz przedstawimy spojrzenie na najciekawsze okazje inwestycyjne mijającego tygodnia!

Dzisiaj konsultacje FTOK oraz FTOK Advanced


     O godzinie 19:00 rozpoczynamy konsultacje podstawowe. Wszyscy zapisani do tej pory Uczestnicy otrzymają drogą mailową link do pokoju webinarowego. Nowych Słuchaczy zapraszamy do zgłoszeń pod adresem: fiboteam.zapisy@gmail.com. W tytule wiadomości wystarczy wpisać „Fibonacci Team od Kuchni”. Podczas spotkania tradycyjnie zaprezentujemy transakcje z ostatniego tygodnia oraz przedstawimy przesłanki otwarcia pozycji. Omówimy również najciekawsze okazje inwestycyjne i odpowiemy na pytania Uczestników.

     Wersja rozszerzona FTOK Advanced rozpocznie się bezpośrednio po zakończeniu części podstawowej – ok godziny 19:45. W trakcie webinara zaprezentujemy zagrywki, które nie zostały zaprezentowane na naszej stronie, omówimy najciekawsze sytuacje wykorzystując symulację live tradingu opartą na stopniowym odsłanianiu wykresu oraz zapowiemy nowe techniki analizy i zawierania transakcji, które omówione zostaną w trakcie zbliżających się konsultacji Advanced w rozpoczynającym się miesiącu!
   To już ostatni moment na dokonanie zapisu na konsultacje zaawansowane. Szczegóły zapisów TUTAJ – pozostały ostatnie wolne miejsca!


Do usłyszenia na spotkaniach!
Fibonacci Team