Dzisiaj konsultacje!

0
602
     Dzisiaj kolejne konsultacje Fibonacci Team od Kuchni oraz Fibonacci Team od Kuchni Advanced. Zapraszamy na wspólną analizę rynku oraz spojrzenie na najciekawsze okazje inwestycyjne ostatniego tygodnia!
Dzisiaj konsultacje!
     Konsultacje podstawowe FTOK Basic rozpoczynamy o godzinie 19:00. Wszyscy zapisani do tej pory Uczestnicy otrzymają drogą mailową link do pokoju webinarowego. Nowych Słuchaczy zapraszamy do zgłoszeń pod adresem: fiboteam.zapisy@gmail.com. W tytule wiadomości wystarczy wpisać „Fibonacci Team od Kuchni”. Podczas spotkania tradycyjnie zaprezentujemy transakcje z ostatniego tygodnia oraz przestawimy przesłanki otwarcia pozycji. Omówimy również najciekawsze okazje inwestycyjne i odpowiemy na pytania Uczestników.

     Wersja rozszerzona FTOK Advanced rozpocznie się bezpośrednio po zakończeniu części podstawowej – ok godziny 19:45. Będzie to pierwsze lipcowe spotkanie zaawansowanych konsultacji. Cieszymy się, że spotkania te zyskały sobie tak duże zainteresowanie! W nadchodzącym miesiącu będziemy kontynuować cotygodniowe analizy z poziomu platformy MT4, wykorzystując metodę symulacji LiveTradingu opartego na stopniowym odsłanianiu wykresu. Poświęcimy ponownie uwagę na zagadnienia związane ze Strategią Europejską oczekując na pojawiające się okazje oparte na tej metodologii. Więcej informacji na temat tych spotkań TUTAJ.
Do usłyszenia na konsultacjach!
Fibonacci Team