Dzisiaj webinary!

0
461

Dzisiaj webinary!

Zapraszamy na dzisiejsze wieczorne spotkania webinarowe. O godzinie 19:00 rozpoczynamy konsultacje FTOK Advanced, na których przedstawimy nasze transakcje z ostatniego tygodnia, a także przykłady podesłane przez Was! Jeżeli chcecie dowiedzieć się jakie okazje inwestycyjne można było wykorzystać na rynku w ciągu ostatnich dni oraz z czego wynikały zawarte transakcje, zapraszamy dziś wieczorem. Kolejny raz podzielimy się technikami analizy wykresów jakie stosowaliśmy i jakie będziemy stosować w nadchodzących tygodniach. Przed nami jak zwykle sporo pracy z platformą. Czy wykorzystacie tę widzę w swoich inwestycjach? 🙂

Dla wszystkich chętnych, którzy jeszcze nie zapisali się na cotygodniowe spotkania wtorkowe podajemy link do formularza zapisu (zapisu wystarczy dokonać jeden raz).

FTOK BASIC – Dołącz do spotkań

 

Dzisiaj webinary!

Uczestników FTOK Advanced, zapisanych na zaawansowane konsultacje listopadowe, zapraszamy o godzinie 20:00 na drugie w tym miesiącu spotkanie. Mamy nadzieję, że zapoznaliście się z materiałami podesłanymi po pierwszym webinarze i wszystkie przedstawione elementy strategii są dla Was zrozumiałe. Podczas dzisiejszych konsultacji odpowiemy na Wasze pytania oraz przedstawimy krok po kroku przesłanki otwieranych w ostatnich dniach pozycji, które nie zostały pokazane na naszym blogu. Spojrzymy również na aktualne notowania i dokonamy bieżących analiz rynku. Jak widzimy sytuację na popularnych walorach? Kilka wskazówek na nadchodzący tydzień!

Linki do logowania zarówno na spotkanie podstawowe jak i zaawansowane rozesłane zostaną bezpośrednio przed spotkaniem (zapisani, którzy nie otrzymają maila z linkiem proszeni są o sprawdzenie zakładki SPAM i ewentualny kontakt z nami pod adresem kontakt@fiboteamschool.pl).