EURJPY zbliża się do strefy podażowej

0
553

Rynek EURJPY przez cały styczeń odrabiał straty z pierwszych, dwóch sesji w nowym roku. Dziś jesteśmy coraz bliżej strefy podażowej 126,00 przy współczynniku 50%, a więc na połowie impulsu spadkowego. Jeżeli pojawi się reakcja sprzedających, mamy przygotowany scenariusz AB=CD z mierzenia na fali wzrostowej ze stycznia.

EURJPY – komentarz video

źródło: xStation

DLACZEGO POWINIENEŚ DOŁĄCZYĆ DO NASZYCH OTWARTYCH SPOTKAŃ WEBINAROWYCH?

  • Praktyczna strategia inwestycyjna na każdym spotkaniu – konkretne narzędzia oraz sprawdzone formacje harmoniczne, które działają!
  • Bieżąca analiza najciekawszych okazji inwestycyjnych mijającego tygodnia.
  • Omówienie transakcji traderów Fibonacci Team.
  • Prezentacja elementów stosowanej strategii inwestycyjnej.
  • Wskazanie miejsca timingowego.
  • Wspólna dyskusja traderów i odpowiedzi na pytania.
  • NIESPODZIANKA 🙂 

EURJPY zbliża się do strefy podażowej


EURJPY zbliża się do strefy podażowej
Oceń ten wpis
Poprzedni artykułJak wyszukać najlepsze okazje na rynku FOREX&KRYPTO? Każdy poniedziałek z Fibonacci Team o 12:00
Następny artykułMyśl dnia…
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.