Euro, dolar, funt, złoty – co wydarzy się w najbliższych dniach?

0
454

ANALIZA TECHNICZNA EURPLN

Dzisiejsza sesja przynosi wyraźny powrót kursu EURPLN ponad 4,30. Zbliża to rynek euro do konfrontacji ze strefą oporu współczynnika 61,8% po cenie 4,3130. Presja wzrostowa pozostaje aktualna do momentu zanegowania 4-godzinowej świecy z dzisiejszego przedpołudnia.

Euro, dolar, funt, złoty   co wydarzy się w najbliższych dniach?

EURPLN H4

źródło: xStation

ANALIZA TECHNICZNA GBPPLN

Dołek na GBPPLN został dziś ukształtowany na poziomie 4,89. Od tego momentu kurs wykonał zwrot na północ, potwierdzony mierzeniem 50% z fali wzrostowej 1Q. Techniczne wsparcie sięga kolejnego mierzenia, czyli 61,8% (4,86). Powrót optymizmu możliwy jest w przypadku wybicia górą okrągłej bariery 5,00.

Euro, dolar, funt, złoty   co wydarzy się w najbliższych dniach?

GBPPLN D1

źródło: xStation

Euro, dolar, funt, złoty – co wydarzy się w najbliższych dniach?
5 (100%) 3
Poprzedni artykułSposób na szybką analizę techniczną FOREX&CRYPTO
Następny artykułBitcoin, Stellar, Bitcoin Cash – czy to okazja do inwestycji?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.