Euro – jak kształtuje się wycena wspólnej waluty?

0
595

Dynamika na Ejku w ostatnich dniach kształtuje się na niskim/średnim poziomie. Nie przeszkadza to jednak w budowaniu układu harmonicznego, w którym punktu D szukamy na wysokości mierzenia Fibonacciego 78,6% lub 88,6%.  

Euro   jak kształtuje się wycena wspólnej waluty?

EURJPY H4

źródło: xStation

Decydującym czynnikiem w przypadku osiągnięcia zakładanych poziomów cenowych, będzie układ formacji świecowych na wykresie. Pomimo, że w takim przypadku ograniczamy precyzję wejścia na rynek, to potencjalna skuteczność zagrania zdecydowanie wzrasta. Wspomniana wcześniej dynamika notowań, przełoży się prawdopodobnie, iż opisywany układ techniczny będzie do rozegrania dopiero po weekendzie.

Poprzedni artykułEthereum – czy to już koniec ?
Następny artykułLitecoin – czy już inwestować ?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.