Funt – to będzie kluczowy poziom

0
489

W ostatnich godzinach wycena brytyjskiej waluty zdecydowanie spada. Pojawiają się formacje świecowe z górnymi cieniami, które napędzają kierunek południowy. 

Funt   to będzie kluczowy poziom

GBPPLN H4

źródło: xStation

Pozwala to wrócić to schematu OneToOne, który wyznaczaliśmy już w ubiegłym tygodniu. Z uwagi na średnią dynamikę notowań, kurs potrzebował kilku sesji na osiągnięcie oczekiwanego targetu. Poziom FE100 to kurs 4,8930 i tam też będziemy szukać oznak popytu w przypadku pełnego zaksięgowania.

Funt – to będzie kluczowy poziom
5 (100%) 2
Poprzedni artykułIota – co przyniesie nam najbliższa sesja ?
Następny artykułEthereum Classic – czy warto już kupić ?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.