Na parze GBPUSD utrzymuje się tendencja spadkowa. Najbliższy opór wynika z układu korekty w korekcie. Stefa zaznaczona na różowa wynika z dwóch geometrii, pierwsza została zaznaczona niebieskim prostokątem (korekta pędząca), druga mierzeniem Fibo – poziom FE100 (korekta prosta). Miejsce jest dodatkowo potwierdzone ZZB – wcześniejsze dołki.
GBPUSD interwał H4
Na niższym interwale – H1 możemy wyznaczyć układ harmoniczny Gartley’a. Punkt D znajduje się przy mierzeniu 78.6%, jest on dodatkowo poparty wcześniejsza reakcją ceny oraz geometrią FE100.
GBPUSD interwał H1
Informujemy, że treści zaprezentowane w niniejszym serwisie nie stanowią rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r, (Dz. U. z 2005 r., Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych ich emitentów lub wystawców. Treści te mają charakter informacyjny i przygotowane zostały z należytą starannością oraz w oparciu o najlepszą wiedzę ich autorów. Autorzy oraz właściciele niniejszego serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym serwisie, a w szczególności za wynikłe z nich straty.
Łukasz Stefanik