Gdzie znajduje się najbliższe wsparcie na EURJPY?

0
480

W połowie ubiegłego tygodnia, na wykresie EURJPY został wyznaczony lokalny szczyt po kursie 130,15. Początek bieżącego tygodnia to już blisko 200 pipsów niższe wartości.

Gdzie znajduje się najbliższe wsparcie na EURJPY?

EURJPY H1

źródło: xStation 5

Z uwagi na dość rozległą falę spadkową, wyznaczamy najbliższe wsparcie dla rynku. W tym celu dokonujemy pomiaru szerokiego impulsu wzrostowego z podkreśleniem najsilniejszego współczynnika wewnętrznego – 61,8%. Tam też znajduje się strefa popytowa, którą potwierdza okrągły kurs 128,00 oraz wcześniejsza biegunowość.


Gdzie znajduje się najbliższe wsparcie na EURJPY?
Oceń ten wpis
Poprzedni artykułNietoperz na Ripple
Następny artykułMyśl dnia…
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.