Homo Economicus już w sobotę w Łodzi

0
548

Homo Economicus już w sobotę w Łodzi

Dzięki współpracy z największą organizacją studencką Uniwersytetu Łódzkiego – SKN Inwestor, już w najbliższą sobotę – 5 kwietnia 2014, będziemy mieli okazję poprowadzić specjalne spotkanie  w ramach projektu Homo Economicus. To cykliczne wydarzenie jest serią weekendowych szkoleń i prelekcji o tematyce inwestycyjnej, które gromadzą studentów zainteresowanych tematyką finansów i pomnażania kapitału. Są one przeznaczone zarówno dla początkujących jak i bardziej zaawansowanych pasjonatów tej tematyki.

Homo Economicus już w sobotę w Łodzi

Tematem tegorocznej edycji Homo Economicus będzie „Sylwetka Skutecznego Inwesotra”, dlatego też wraz z uczestnikami sobotniego wydarzenia skoncentrujemy się na odpowiedzi na pytanie: Kim jest Trader FX i dlaczego mogłabyś/mógłbyś chcieć nim zostać? Poruszymy temat możliwości jakie dają inwestycje na rynku walutowym, a co najbardziej nas cieszy… powiększymy nasz zespół o kolejnego członka! Zostanie nim zwycięzca konkursu organizowanego w ramach projektu (TUTAJ więcej na ten temat).

Zapraszamy serdecznie do uczestnictwa zarówno w spotkaniu sobotnim jak i w konkursie. Odpowiedzi na pytania konkursowe przesyłać można do 4 kwietnia (piątek), do godziny 15:00 na adres: hepodstawa@skninwestor.com. Dwóch najlepszych uczestników otrzyma od nas atrakcyjne nagrody!

Do zobaczenia wkrótce!