Informacja dotycząca dzisiejszych webinarów

0
497

Informacja dotycząca dzisiejszych webinarów

Jak w każdy wtorek, zapraszamy na dzisiejsze spotkania webinarowe o godzinie 19:00 oraz 20:00. Informujemy jednocześnie, że zamknięte zostały zapisy na webinary FTOK Basic, w związku z tym na spotkanie zapraszamy tylko uczestników dotychczasowych konsultacji, którzy link do logowania otrzymają najpóźniej do godziny 18:00 (jak zwykle w przypadku braku linka prosimy sprawdzić zakładkę „spam” oraz „oferty” na swojej poczcie).

Podczas dzisiejszego spotkania nie tylko omówimy transakcje, ale dokonamy również wspólnie analizy dwóch walorów: EURUSD oraz GOLD. Ponadto, każdy uczestnik obecny na webinarze otrzyma szablony TPL z tymi instrumentami do wgrania analizy na swoją platformę MT4.

Przypominamy również, że dzisiaj o godzinie 20:00 rozpoczynamy pierwsze wrześniowe spotkanie FTOK Advanced. W tym miesiącu czeka nas aż 5 webinarów, podczas których skoncentrujemy się na clustrach fibo, poznamy czym są, jak praktycznie wykorzystać je w swojej analizie oraz które z nich niosą ze sobą największą wartość prognostyczną pozwalając na pewniejszy i bardziej skuteczny handel.Informacja dotycząca dzisiejszych webinarów

W ramach przygotowania do dzisiejszych spotkań zapraszamy do zapoznania się z krótkim wpisem, który publikujemy na portalu partnerskim Investio.pl, w którym prezentujemy najlepszą i najgorszą transakcję ostatniego tygodnia. Podczas wieczornych webinarów omówimy dokładnie zarówno te, jak również pozostałe nasze transakcje. Czekamy na Was dzisiaj wieczorem!

Informacja dotycząca dzisiejszych webinarów

Informacja dotycząca dzisiejszych webinarów