Jak rozpoczęliśmy trading wakacyjny? – najlepsza i najgorsza transakcja w pierwszym tygodniu lipca

0
511

Jak rozpoczęliśmy trading wakacyjny?   najlepsza i najgorsza transakcja w pierwszym tygodniu lipca

Spójrzcie jak zaczął się dla nas okres wakacyjny na rynku… czas skoncentrować się na gromadzeniu środków na leniwy wypoczynek pod palmami – jak szacujecie swoje szanse na to? 😉

Na portalu Investio przedstawiamy handel na dwóch parach – jedna z nich okazała się sprzyjać wakacyjnym planom, druga… – zobaczcie! Transakcje te bardzo dokładnie omówimy dzisiaj o 19:00 podczas cotygodniowego webinara FTOK Basic. Mamy z tego tygodnia również kilka innych ciekawych wejść, ponieważ są to układy bardzo często występujące na rynku, warto dołączyć dzisiaj do naszego pokoju webinarowego i posłuchać. Powtarzalność na rynku jest właśnie tym elementem handlu, który pozwala nam zachowywać stałą statystyczną przewagę!

Jak rozpoczęliśmy trading wakacyjny?   najlepsza i najgorsza transakcja w pierwszym tygodniu lipca

Kto jeszcze nie dołączył do cotygodniowych webinarów FTOK Basic, może to zrobić dokonując zapisu w poniższym formularzu. Linki do logowania przesyłamy zawsze około godziny 18:00 (proszę sprawdzać zakładki „spam” lub „oferty”, jeżeli linki nie pojawią się na skrzynce głównej).

              Imię:
Adres email:

ZACZYNAMY DZISIAJ O 19:00!

Przypominamy również Traderom z grupy zaawansowanej o zadaniu domowym. Część rozszerzoną rozpoczynamy tradycyjnie o godzinie 20:00. Do usłyszenia!