Jaka jest skuteczność układu na bazie 61.8%?

0
449

Czy można uprościć handel do jednego wewnętrznego mierzenia fibo oraz potwierdzenia świecy w postaci „markowania ceny?

Jaka jest skuteczność układu na bazie 61.8%?

Jak często ten układ się pojawia?

W jaki sposób badać cykliczność zachowań ceny opartą na osi czasu i jak wykorzystać tę zależność w układach harmonicznych?

Nasze transakcje przynoszą odpowiedź – zapraszamy serdecznie na dzisiejszy webinar FTOK Basic, podczas którego pokażemy m.in. wejście na USDCHF oraz GBPUSD. Dokładnie przeanalizujemy przesłanki zajęcia pozycji oraz wyjaśnimy schematy, jakie posłużyły nam po raz kolejny do otwarcia tych transakcji. Omówimy również pozostałe wejścia oraz wspólnie, krok po kroku, zbadamy bieżącą sytuację techniczną na wybranym walorze.

Każdy uczestnik obecny na webinarze otrzyma na czacie link do pobrania szablonu TPL, który będzie mógł wgrać na swoją platformę, by wykorzystać, modyfikować i kontynuować dokonaną analizę.

Aby dobrze przygotować się do wieczornego spotkania zachęcamy do zapoznania się z krótkim postem, w którym w kilku słowach przedstawiamy najlepszą i najgorszą transakcję ostatniego tygodnia. Z czego wynikały? Czy były zgodne z naszym Trading Planem? Tekst dostępny TUTAJ.

Jaka jest skuteczność układu na bazie 61.8%?

Aby dołączyć do wtorkowych webinarów FTOK Basic, wystarczy zapisać się na spotkania w poniższym formularzu. Zapraszamy dzisiaj o 19:00 na spotkanie! (Linki do logowania przesłane zostaną tradycyjnie około godziny przed wydarzeniem).