Kolejny wtorek – kolejne 3 spotkania Traderów

0
522

Kolejny wtorek   kolejne 3 spotkania Traderów

Zapraszamy serdecznie na cotygodniowe wtorkowe i czwartkowe poranne webinary, które Fibonacci Team będzie prowadzić na zaproszenie Investio.pl.

Podczas tych krótkich spotkań (czas trwania max. 20-30 minut) wspólnie dokonamy przeglądu rynkowego na popularnych instrumentach, wyznaczymy ważne poziomy oraz omówimy możliwe scenariusze na nadchodzącą sesję. Zwrócimy również uwagę na istotne publikacje zaplanowane na najbliższe godziny, które mogą mieć bezpośredni wpływ na zachowanie kursów.

Spotkania odbywać się będą w każdy wtorek oraz czwartek o godzinie 7:30. Są bezpłatne, otwarte dla wszystkich przygotowujących się na nowy dzień handlu Traderów. Dołączcie do nas już jutro rano!

Rejestracji na spotkania dokonać można klikając w poniższe linki. Do usłyszenia!

Poranny przegląd scenariuszy
Wtorek 16.09.2014, godzina 7:30

DOŁĄCZ DO SPOTKANIA

Poranny przegląd scenariuszy
Czwartek 18.09.2014, godzina 7:30

DOŁĄCZ DO SPOTKANIA

Przypominamy również, że jutro kolejne nasze spotkanie FTOK Basic (19:00) oraz FTOK Advanced (20:00). Wrzesień to ostatni miesiąc kiedy zachowujemy dotychczasową formułę zajęć FTOK Basic. Od października wprowadzimy pewne zmiany – liczymy, że na lepsze dla wszystkich! 🙂 Więcej dowiecie się podczas nadchodzących webinarów w tym miesiącu. Zapraszamy wszystkich do wspólnych analiz!

Kolejny wtorek   kolejne 3 spotkania Traderów
 

PS. Traderzy z grupy Advanced – pamiętajcie o zadaniu domowym! Czekamy jutro do godziny 16:00 na mailu [email protected].