Który poziom będzie ponownie testowany na USDJPY?

0
488

Przed otwarciem piątkowej sesji amerykańskiej, kurs USDJPY znajduje się mniej więcej w połowie poziomów technicznych na interwale godzinowym. Aktualny opór rynek ukształtował na okrągłym poziomie 109,00 gdzie podaż nie dopuściła kursu wyżej.Wzmocnieniem dla wspomnianej strefy była biegunowość obszaru, który wcześniej stanowił wsparcie.

Który poziom będzie ponownie testowany na USDJPY?

USDJPY H1

źródło: xStation

Dokonując pomiaru fali wzrostowej trwającej od 3 stycznia, nakreślamy najbliższy poziom popytowy. Jest to mierzenie 38,2% po kursie 107,59. Wcześniej rynek rozgrywał tą strefę kilkukrotnie i kupujący wyraźnie zwiększyli tam swoja zaangażowanie.


Który poziom będzie ponownie testowany na USDJPY?
Oceń ten wpis
Poprzedni artykułPowolny schemat na EURJPY
Następny artykułZagrywamy longa na korekcie pędzącej
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.