Kurs dolara – czy to prawdziwa okazja na wzrosty?

0
427

Dzisiejsze zamknięcie świecy 4-godzinowej z samego południa, powinno napędzić odreagowanie kursu na USDPLN-ie. W związku z tym liczymy na ostateczną obronę wsparcia 3,9150 i automatyczny brak powrotu do wybitego kanału średnioterminowego.

Kurs dolara   czy to prawdziwa okazja na wzrosty?

USDPLN H4

źródło: xStation

Pierwszym targetem dla długich pozycji powinie być poziom cenowy 3,9950. Jest to pułap wrześniowych maksimów, które są najwyższą wyceną tej pary walutowej od 2,5 roku. Stwarza to pewne ryzyko rozwinięcia długoterminowej korekty spadkowej, dlatego też warto prowadzić longi pod dużą kontrolą i ciasnym zabezpieczeniem.

Kurs dolara – czy to prawdziwa okazja na wzrosty?
5 (100%) 1
Poprzedni artykułCo dalej z walutami i kryptowalutami? LIVE z FiboTeam
Następny artykułAnaliza techniczna Litecoin-czy to możliwe?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.