Kurs dolara i funta – kiedy wejść na te rynki?

0
625

ANALIZA TECHNICZNA USDPLN

Rynek precyzyjnie wypełnił dzisiejsza strefę podażową na poziomie 3,8130. Kurs potwierdza mierzenie 50% ze swingu spadkowego na przełomie maja i czerwca. Po ostatnich dołach prowadzimy lokalną linię trendu wzrostowego, która stanowi poglądowy sentyment na wykresie.

Kurs dolara i funta   kiedy wejść na te rynki?

USDPLN H4

źródło: xStation

ANALIZA TECHNICZNA GBPPLN

Kluczowe momenty na rynku funta brytyjskiego. Kurs narusza strefę głębokiego mierzenia wewnętrznego 88,6% po kursie 4,7600. Zamknięcie dzisiejszej sesji może być kluczowe dla kontynuacji lub odwrócenia trendu spadkowego.

Kurs dolara i funta   kiedy wejść na te rynki?

GBPPLN D1

źródło: xStation

Kurs dolara i funta – kiedy wejść na te rynki?
5 (100%) 2
Poprzedni artykułWykorzystanie technik Fibonacciego na rynku CRYPTO
Następny artykułGRUPA SOCIALOWA 2.0. Czy powtórzymy nasz wynik +12 000 zł w 2 miesiące?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.